x
f e n r i s

*

Prečo kydex...?

  • ČLÁNOK
  • Autor

Ako jedna z mála spoločností Vám ponúkame výrobu vlastných kydexových puzdier.  Puzdra neprekupujeme a vyrábame len priamo na zbrane, žiadne kopytá, čo zaručuje 100 % obrys zbrane. Nakoľko sa jedná o Naše produkty, tak Vám vieme zaručiť bezproblémový záručný aj pozáručný servis našich puzdier, ako aj dostupnosť komponentov. Ako držitelia zbrojnej licencie nemáme problém Vašu zbraň u nás uložiť, o čom Vám samozrejme vystavíme potvrdenie a puzdro Vám vyrobíme na mieru spravidla do 24 hodín. 

Kydexové puzdrá - FENRIS - 1

Prečo si vybrať kydexové puzdro?

 

  1. Trvanlivosť

Kydex ponúka prvotriednu odolnosť. Kožené a látkové puzdra nie sú tak odolné a mnohé z nich budú každodenným používaním trpieť až môžu stratiť funkčnosť. Kydexové  puzdra nevyžadujú takmer žiadnu údržbu, okrem občasného prepláchnutia čistou vodou.

 

  1. Nenápadnosť

Ak nosíte zbraň, tak to posledné čo chcete je aby bol viditeľný obrys zbrane. Kydex ako materiál je tenší ako koža, resp. látka a dokonale sa zbrani prispôsobí. Zároveň tvarovateľnosť a tuhosť kydexu umožňuje výrobu puzdra, ktoré maximálne priľne k Vášmu telu a tým bude aj obrys zbrane takmer neviditeľný.

 

  1. Jednoduché tasenie a zapuzdrenie

Kydexové puzdro ponúka najlepší pomer medzi bezpečným nosením a tasením zbrane. Kožené a látkové puzdro nikdy nezabezpečení taký odpor puzdra aby mohla byť zbraň nosená bezpečne bez poistného prevleku. Zároveň po vytasení zbrane z kydexového puzdra nie je žiaden problém zbraň opäť zapuzdriť, čo už pri kožených a látkových puzdrách a obzvlášť pri vnútornom nosení vie byť výzva sama o sebe.

 

  1. Prispôsobivosť

Kydexové puzdrá ponúkajú viac možností, pokiaľ ide o skryté nosenie. Či už preferujete apendixové nosenie, alebo nosenie na boku, vždy si viete upraviť sklon puzdra tak aby bola zbraň čo najmenej nápadná a zároveň aby bola pohodlne nositeľná a prípade nutnosti ľahko a rýchlo tasiteľná.

 

Kydexové puzdrá - FENRIS - 1

 

Záver

Uznávame, že najmä kožené puzdrá sú krásne a nadčasové, ale pokiaľ si vyberáte puzdro na každodenné nosenie, kydexové je tá najlepšia voľba. Všetky puzdra vyrábame tak, aby vydržali aj hrubšie zaobchádzanie a aby ponúkali najlepší pomer medzi nositeľnosťou,  možnosťou tasenia a zapuzdrenia a občasnou údržbou.

 

Kydexové puzdrá- FENRIS-2

 

FENRIS s. r. o. 

"FENRIS", 21 Nov 2022

V prípade pripomienok alebo návrhov úpravy článku, nás môžete kontaktovať telefonicky na tel: č.: 0903 41 44 77 alebo emailom na: fenris@fenris.sk / Ďakujeme.

Späť Nahor